MS27466T25Z61PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T25Z61PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 61C 61#20 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27466T25Z61PA.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 924 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • Pranešimas
MS27466T25Z61PA specifikacijos
Dalies numeris MS27466T25Z61PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 924 pcs Duomenų lapas MS27466T25Z61PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-61 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-35839
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 61 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A