MS27466T25Z43PA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T25Z43PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27466T25Z43PA.pdf
  • Pranešimas
MS27466T25Z43PA specifikacijos
Dalies numeris MS27466T25Z43PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1091 pcs Duomenų lapas MS27466T25Z43PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-43 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-35811
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 43 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27466T25Z43BA
MS27466T25Z43BA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Sandelyje: 1196 pcs
parsisiųsti: MS27466T25Z43BA.pdf
RFQ
MS27466T25Z43P-LC
MS27466T25Z43P-LC
apibūdinimas: 8LT 43C 23#20 20#16 PIN RECP
Sandelyje: 1351 pcs
parsisiųsti: MS27466T25Z43P-LC.pdf
RFQ
MS27466T25Z43P
MS27466T25Z43P
Sandelyje: 976 pcs
parsisiųsti: MS27466T25Z43P.pdf
MS27466T25Z43S-LC
MS27466T25Z43S-LC
parsisiųsti: MS27466T25Z43S-LC.pdf
MS27466T25Z43PA-LC
MS27466T25Z43PA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 43POS PNL MT