MS27466T25F61PL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T25F61PL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27466T25F61PL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27466T25F61PL specifikacijos
Dalies numeris MS27466T25F61PL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSNG MALE 61POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2095 pcs Duomenų lapas MS27466T25F61PL.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 25-61
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27466T25F61PL Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount