| Dalies numeris | MS27466T25B24PA | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 993 pcs | Duomenų lapas | MS27466T25B24PA.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | J |
| "Shell Size" - Įterpti | 25-24 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Olive Green Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SMS27466T25B24PA |
| Orientacija | A | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozicijų skaičius | 24 | Montavimo tipas | Panel Mount |
| Montavimo funkcija | Flange | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 12 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 13A, 23A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |