MS27466T23B21PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T23B21PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 21C 21#16 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27466T23B21PA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27466T23B21PA specifikacijos
Dalies numeris MS27466T23B21PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1603 pcs Duomenų lapas MS27466T23B21PA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-21 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-35578
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 21 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27466T23B21P
MS27466T23B21P
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP