| Dalies numeris | MS27466T21B41S | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 877 pcs | Duomenų lapas | MS27466T21B41S.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | - | Shell dydis, MIL | - |
| "Shell Size" - Įterpti | 21-41 | "Shell" medžiaga | Aluminum Alloy |
| "Shell Finish" | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SMS27466T21B41S |
| Orientacija | N (Normal) | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozicijų skaičius | 41 | Montavimo tipas | Panel Mount |
| Montavimo funkcija | Flange | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | Environment Resistant | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Bayonet Lock | Išsamus aprašymas | 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 7.5A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |