MS27466T21B11SA
MS27466T21B11SA
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1764 pcs
parsisiųsti: MS27466T21B11SA.pdf
RFQ
MS27466T21B11PL
MS27466T21B11PL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 2690 pcs
parsisiųsti: MS27466T21B11PL.pdf
RFQ
MS27466T21B11SA-LC
MS27466T21B11SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
parsisiųsti: MS27466T21B11SA-LC.pdf
MS27466T21B11SAL
MS27466T21B11SAL
parsisiųsti: MS27466T21B11SAL.pdf
MS27466T21B11SA
MS27466T21B11SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
MS27466T21B11SA
MS27466T21B11SA
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus