MS27466T19F32SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T19F32SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: MS27466T19F32SA.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MS27466T19F32SA specifikacijos
Dalies numeris MS27466T19F32SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2376 pcs Duomenų lapas MS27466T19F32SA.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai SMS27466T19F32SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27466T19F32S
MS27466T19F32S
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1775 pcs
parsisiųsti: MS27466T19F32S.pdf
RFQ
MS27466T19F32SA
MS27466T19F32SA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT 32POS WALL MT W/SCKT