MS27466T19B11SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T19B11SAL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Duomenų lapai: MS27466T19B11SAL.pdf
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MS27466T19B11SAL specifikacijos
Dalies numeris MS27466T19B11SAL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2291 pcs Duomenų lapas MS27466T19B11SAL.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 19-11
"Shell" medžiaga Aluminum Alloy "Shell Finish" Cadmium
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I Pakuotė Bulk
Kiti vardai SMS27466T19B11SAL Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Olive Drab funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount