MS27466T17B26PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MS27466T17B26PB
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8LT 26C 26#20 PIN RECP
Duomenų lapai: MS27466T17B26PB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MS27466T17B26PB specifikacijos
Dalies numeris MS27466T17B26PB Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2072 pcs Duomenų lapas MS27466T17B26PB.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL E
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Green Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-35456
Orientacija B Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Green Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MS27466T17B26PC
MS27466T17B26PC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS WALL MT W/PINS
Sandelyje: 1629 pcs
parsisiųsti: MS27466T17B26PC.pdf
RFQ
MS27466T17B26PB
MS27466T17B26PB
apibūdinimas: CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS