JMXFH1G12FSUDSG
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JMXFH1G12FSUDSG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JMXFH1G12FSUDSG
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JMXFH1G12FSUDSG.pdf
  • Pranešimas
JMXFH1G12FSUDSG specifikacijos
Dalies numeris JMXFH1G12FSUDSG Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3687 pcs Duomenų lapas JMXFH1G12FSUDSG.pdf
Įtampos įvertinimas 100V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Unshielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 1-12 "Shell" medžiaga Polyetherimide (PEI)
"Shell Finish" - Serija JMX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
funkcijos Backshell Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 2.5A