JBXSR3G30FSSDSMR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXSR3G30FSSDSMR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JBXSR3G30FSSDSMR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXSR3G30FSSDSMR specifikacijos
Dalies numeris JBXSR3G30FSSDSMR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 30POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1262 pcs Duomenų lapas JBXSR3G30FSSDSMR.pdf
Įtampos įvertinimas 400V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 3 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line); Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP40
funkcijos Backshell, Boot Adapter Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 30 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 3.5A