JBXPC2A12FCSDSMR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXPC2A12FCSDSMR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: JBXPC2A12FCSDSMR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXPC2A12FCSDSMR specifikacijos
Dalies numeris JBXPC2A12FCSDSMR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1628 pcs Duomenų lapas JBXPC2A12FCSDSMR.pdf
Įtampos įvertinimas 830V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 2 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija A
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos Backshell, Boot Adapter
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga -