JBXFC3G22MSSDSR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXFC3G22MSSDSR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JBXFC3G22MSSDSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXFC3G22MSSDSR specifikacijos
Dalies numeris JBXFC3G22MSSDSR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1068 pcs Duomenų lapas JBXFC3G22MSSDSR.pdf
Įtampos įvertinimas 560V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 3 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line), Right Angle Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos Backshell
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga -