JBXER3G22MWSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXER3G22MWSDSR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: JBXER3G22MWSDSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXER3G22MWSDSR specifikacijos
Dalies numeris JBXER3G22MWSDSR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1300 pcs Duomenų lapas JBXER3G22MWSDSR.pdf
Įtampos įvertinimas 560V Nutraukimas -
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 3 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 22
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Gold
Dabartinis įvertinimas 5.5A Kontaktinė medžiaga -