JBXER3G14FCSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
JBXER3G14FCSDSR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXER3G14FCSDSR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: JBXER3G14FCSDSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXER3G14FCSDSR specifikacijos
Dalies numeris JBXER3G14FCSDSR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 14POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1689 pcs Duomenų lapas JBXER3G14FCSDSR.pdf
Įtampos įvertinimas 830V Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 3 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 14
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Įdėkite medžiagą Polyetheretherketone (PEEK) Apsauga nuo įsilaužimo IP40
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Dabartinis įvertinimas 9A