JBXER2G10FQSDSR
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXER2G10FQSDSR
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: JBXER2G10FQSDSR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
JBXER2G10FQSDSR specifikacijos
Dalies numeris JBXER2G10FQSDSR Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1899 pcs Duomenų lapas JBXER2G10FQSDSR.pdf
Įtampos įvertinimas 830V Nutraukimas Solder
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 2 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle Montavimo funkcija Bulkhead - Rear Side Nut
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JBXER2G08FSSDSR
JBXER2G08FSSDSR
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Sandelyje: 2225 pcs
parsisiųsti: JBXER2G08FSSDSR.pdf
RFQ
JBXER2G08FCNDSR
JBXER2G08FCNDSR
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 8POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1887 pcs
parsisiųsti: JBXER2G08FCNDSR.pdf
RFQ
JBXER2G10FQSDS
JBXER2G10FQSDS
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR