JBXEA2J12FQSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXEA2J12FQSDS
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: JBXEA2J12FQSDS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
JBXEA2J12FQSDS specifikacijos
Dalies numeris JBXEA2J12FQSDS Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1398 pcs Duomenų lapas JBXEA2J12FQSDS.pdf
Įtampos įvertinimas 830V Nutraukimas Solder
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 2 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Kiti vardai SOU1794
Orientacija J Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 12 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Montavimo funkcija Bulkhead - Front or Rear Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 7A Kontaktinė medžiaga -