JBXEA2G10FQSDS
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JBXEA2G10FQSDS
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Duomenų lapai: JBXEA2G10FQSDS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
JBXEA2G10FQSDS specifikacijos
Dalies numeris JBXEA2G10FQSDS Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1562 pcs Duomenų lapas JBXEA2G10FQSDS.pdf
Įtampos įvertinimas 830V Nutraukimas Solder
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 2 "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Chrome over Nickel Serija JBX
Pakuotė Bulk Orientacija G
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 10
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo IP40 funkcijos -
Tvirtinimo tipas Push-Pull Išsamus aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 8A Kontaktinė medžiaga -