D38999/26WH53SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WH53SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
D38999/26WH53SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WH53SC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1328 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-53 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/26WH53SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 53 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WH53SB
D38999/26WH53SB
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III PLUG
Sandelyje: 1243 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26WH53SD
D38999/26WH53SD
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1064 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26WH53SC
D38999/26WH53SC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations