D38999/26WD18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WD18SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
Duomenų lapai: D38999/26WD18SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/26WD18SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WD18SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1804 pcs Duomenų lapas D38999/26WD18SC.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai D3899926WD18SC
SD38999/26WD18SC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WD18SC
Didelis skersmuo tiekiamas 15-18 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 18 POS STRAIGHT W/SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga C Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WD18SC
D38999/26WD18SC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP