D38999/26WD18PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WD18PC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WD18PC-LC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WD18PC-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1987 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-18
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-32438 Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Olive Drab
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Olive Drab Cadmium
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WD18PD
D38999/26WD18PD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 18POS STRGHT W/PINS
Sandelyje: 1631 pcs
parsisiųsti: D38999/26WD18PD.pdf
RFQ
D38999/26WD18PB-UWBSB2
D38999/26WD18PB-UWBSB2
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1198 pcs
parsisiųsti: D38999/26WD18PB-UWBSB2.pdf
RFQ
D38999/26WD18PCL
D38999/26WD18PCL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 18POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26WD18PC
D38999/26WD18PC
parsisiųsti: D38999/26WD18PC.pdf
D38999/26WD18PD-LC
D38999/26WD18PD-LC
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 18POS PIN
parsisiųsti: D38999/26WD18PD-LC.pdf
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/26WD18PBL
D38999/26WD18PBL
parsisiųsti:
D38999/26WD18PC-LC
D38999/26WD18PC-LC
parsisiųsti: D38999/26WD18PC-LC.pdf
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus