D38999/26MD18JD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26MD18JD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
D38999/26MD18JD specifikacijos
Dalies numeris D38999/26MD18JD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1786 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/26MD18JD
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26MD18JD-LC
D38999/26MD18JD-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 18POS INLINE
Sandelyje: 1238 pcs
parsisiųsti: D38999/26MD18JD-LC.pdf
RFQ
D38999/26MD18JE
D38999/26MD18JE
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III PLUG
Sandelyje: 1590 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26MD18JC
D38999/26MD18JC
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 454 pcs
parsisiųsti: D38999/26MD18JC.pdf
D38999/26MD18JD
D38999/26MD18JD
Sandelyje: 463 pcs
parsisiųsti: D38999/26MD18JD.pdf
Sandelyje: 572 pcs
parsisiųsti: D38999/26MD18JE.pdf
D38999/26MD18JB-LC
D38999/26MD18JB-LC