D38999/26KF32SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26KF32SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III PLUG
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 771 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 771 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
D38999/26KF32SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26KF32SC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 771 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL F
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" Passivated Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/26KF32SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A