D38999/26JD18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26JD18SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 SKT PLUG
Duomenų lapai: D38999/26JD18SC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/26JD18SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26JD18SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas 8D 18C 18#20 SKT PLUG "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1804 pcs Duomenų lapas D38999/26JD18SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SOUD38999/26JD18SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy