D38999/26FJ46SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FJ46SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Akcijų būklė 722 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FJ46SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FJ46SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 722 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-46 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai D3899926FJ46SC
SD38999/26FJ46SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A, 45A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26FJ46SC-LC
D38999/26FJ46SC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Sandelyje: 1354 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26FJ46SB-LC
D38999/26FJ46SB-LC
Sandelyje: 1207 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26FJ46SC-LC
D38999/26FJ46SC-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: TV 46C MIXED SKT PLUG
parsisiųsti: D38999/26FJ46SC-LC.pdf
D38999/26FJ46SCL
D38999/26FJ46SCL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE