D38999/26FH32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FH32PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III PLUG
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
D38999/26FH32PC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FH32PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1301 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy