D38999/26FF32PD
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FF32PD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III PLUG
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FF32PD specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FF32PD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2321 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL F
"Shell Size" - Įterpti 19-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/26FF32PD
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26FF32PD
D38999/26FF32PD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1638 pcs
parsisiųsti: D38999/26FF32PD.pdf
RFQ
D38999/26FF32PD
D38999/26FF32PD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
Sandelyje: 1289 pcs
RFQ
D38999/26FF32PC
D38999/26FF32PC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
parsisiųsti:
D38999/26FF32PE
D38999/26FF32PE
parsisiųsti:
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
parsisiųsti: D38999/26FF32PC.pdf
D38999/26FF32PD-LC
D38999/26FF32PD-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
parsisiųsti: D38999/26FF32PD-LC.pdf
D38999/26FF32PC-LC
D38999/26FF32PC-LC
parsisiųsti: D38999/26FF32PC-LC.pdf
D38999/26FF32PCL
D38999/26FF32PCL
D38999/26FF32PDL
D38999/26FF32PDL
D38999/26FF32PD-LC
D38999/26FF32PD-LC
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus