D38999/26FE26SC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FE26SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/26FE26SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FE26SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1649 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL E
"Shell Size" - Įterpti 17-26 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SD38999/26FE26SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 26POS SKT
Sandelyje: 1665 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26SC-LC.pdf
RFQ
D38999/26FE26SC
D38999/26FE26SC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1727 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26SC.pdf
RFQ
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26FE26SBL
D38999/26FE26SBL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26FE26SC
D38999/26FE26SC
D38999/26FE26SB-LC
D38999/26FE26SB-LC
parsisiųsti: D38999/26FE26SB-LC.pdf
D38999/26FE26SB
D38999/26FE26SB
parsisiųsti: D38999/26FE26SB.pdf
D38999/26FE26SC-LC
D38999/26FE26SC-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
D38999/26FE26SCL
D38999/26FE26SCL
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 26POS STRGHT SCKT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus