D38999/26FE26PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FE26PA-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FE26PA-LC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FE26PA-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2809 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL E "Shell Size" - Įterpti 17-26
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-30959 Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.406" (35.71mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26FE26PB
D38999/26FE26PB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1831 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26PB.pdf
RFQ
D38999/26FE26JN
D38999/26FE26JN
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1332 pcs
parsisiųsti: D38999/26FE26JN.pdf
RFQ
D38999/26FE26PA-LC
D38999/26FE26PA-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
parsisiųsti: D38999/26FE26PA-LC.pdf
D38999/26FE26JN-LC
D38999/26FE26JN-LC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
parsisiųsti: D38999/26FE26JN-LC.pdf
D38999/26FE26PA
D38999/26FE26PA
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/PINS
parsisiųsti: D38999/26FE26PA.pdf
D38999/26FE26PALC
D38999/26FE26PALC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
parsisiųsti:
D38999/26FE26PAL
D38999/26FE26PAL
parsisiųsti:
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus