D38999/26FD19SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD19SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
Duomenų lapai: D38999/26FD19SA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/26FD19SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD19SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1869 pcs Duomenų lapas D38999/26FD19SA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus -
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila D Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS statusas Bulk Kiti vardai SD38999/26FD19SA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FD19SA
Didelis skersmuo tiekiamas 15-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo -
Susiję produktai
D38999/26FD19PN-LC
D38999/26FD19PN-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2338 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26FD19SALC
D38999/26FD19SALC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2076 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD19SALC.pdf
RFQ
D38999/26FD19SA-UTHST3
D38999/26FD19SA-UTHST3
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26FD19SA-UTHST3.pdf
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 19POS STRGHT PINS
parsisiųsti: D38999/26FD19PNLC.pdf
D38999/26FD19SA
D38999/26FD19SA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
parsisiųsti: D38999/26FD19SA.pdf
D38999/26FD19PN-UWSB3
D38999/26FD19PN-UWSB3
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26FD19PN-UWSB3.pdf
D38999/26FD19PN-U
D38999/26FD19PN-U
parsisiųsti: D38999/26FD19PN-U.pdf
D38999/26FD19SA-LC
D38999/26FD19SA-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26FD19SAL
D38999/26FD19SAL
D38999/26FD19PNL
D38999/26FD19PNL
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
D38999/26FD19SA-LC
D38999/26FD19SA-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
D38999/26FD19SA
D38999/26FD19SA
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus