D38999/26FD19PC-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD19PC-LC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FD19PC-LC specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD19PC-LC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1852 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija MIL-DTL-38999 Series III Pakuotė Bulk
Kiti vardai 1792-30879 Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Nickel
Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm) Susisiekimo tipas Crimp
Kontaktų dydis 20 Kontaktinė forma Circular
Jungties tipas Plug Housing
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26FD19PCL
D38999/26FD19PCL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2576 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26FD19PC-LC
D38999/26FD19PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity