D38999/26FD19PAL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD19PAL
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FD19PAL specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD19PAL Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2099 pcs Duomenų lapas
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL D "Shell Size" - Įterpti 15-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III Pakuotė Bulk
Kiti vardai SD38999/26FD19PAL Orientacija A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.280" (32.51mm)
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 20
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Plug Housing
Susiję produktai
D38999/26FD19PA
D38999/26FD19PA
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS
Sandelyje: 1877 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD19PA.pdf
RFQ
D38999/26FD19PB-LC
D38999/26FD19PB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Sandelyje: 2834 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD19PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FD19PA-LC
D38999/26FD19PA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26FD19PB
D38999/26FD19PB
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26FD19PB.pdf
D38999/26FD19PALC
D38999/26FD19PALC
parsisiųsti: D38999/26FD19PALC.pdf
parsisiųsti:
D38999/26FD19PA-LC
D38999/26FD19PA-LC
D38999/26FD19JN-LC
D38999/26FD19JN-LC
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
parsisiųsti: D38999/26FD19JN-LC.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus