D38999/26FD15SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD15SD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Duomenų lapai:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FD15SD specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD15SD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1390 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-30844
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26FD15SC
D38999/26FD15SC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III PLUG
Sandelyje: 1596 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26FD15SD-LC
D38999/26FD15SD-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 15POS INLINE
Sandelyje: 1760 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD15SD-LC.pdf
RFQ
D38999/26FD15SD
D38999/26FD15SD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26FD15SD.pdf
D38999/26FD15SD-LC
D38999/26FD15SD-LC
apibūdinimas: CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26FD15SE
D38999/26FD15SE
parsisiųsti: D38999/26FD15SE.pdf
D38999/26FD15SD-LC
D38999/26FD15SD-LC