D38999/26FD15SA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FD15SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FD15SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FD15SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1710 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai D3899926FD15SA
SD38999/26FD15SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos Coupling Nut
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/26FD15PN-UWSB3
D38999/26FD15PN-UWSB3
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1088 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD15PN-UWSB3.pdf
RFQ
D38999/26FD15SB
D38999/26FD15SB
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 2449 pcs
parsisiųsti: D38999/26FD15SB.pdf
RFQ