D38999/24ZJ46PC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24ZJ46PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III JAM NUT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 678 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
  • Pranešimas
D38999/24ZJ46PC specifikacijos
Dalies numeris D38999/24ZJ46PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 678 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-46 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Black Zinc Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/24ZJ46PC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A, 45A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Black Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/24ZJ46PA-LC
D38999/24ZJ46PA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 46POS PNL MT
Sandelyje: 4270 pcs
parsisiųsti: D38999/24ZJ46PA-LC.pdf
RFQ
D38999/24ZJ46PC-LC
D38999/24ZJ46PC-LC