| Dalies numeris | D38999/24WH55PA | Gamintojas | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 999 pcs | Duomenų lapas | D38999/24WH55PA.pdf |
| Įtampos įvertinimas | - | Nutraukimas | Crimp |
| Ekranavimas | Shielded | Shell dydis, MIL | H |
| "Shell Size" - Įterpti | 23-55 | "Shell" medžiaga | Aluminum |
| "Shell Finish" | Olive Drab Cadmium | Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III |
| Pakuotė | Bulk | Kiti vardai | SD38999/24WH55PA |
| Orientacija | A | Darbinė temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozicijų skaičius | 55 | Montavimo tipas | Panel Mount |
| Montavimo funkcija | Bulkhead - Front Side Nut | Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Medžiagų degumo įvertinimas | - | Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 1 Weeks |
| Apsauga nuo įsilaužimo | IP67 - Dust Tight, Waterproof | funkcijos | - |
| Tvirtinimo tipas | Threaded | Išsamus aprašymas | 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold |
| Dabartinis įvertinimas | 7.5A | Kontaktinė medžiaga | Copper Alloy |