D38999/24WD18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WD18SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 SKT J/N
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/24WD18SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WD18SC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1654 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-29739
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A