D38999/24WD18SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WD18SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24WD18SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WD18SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1323 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SD38999/24WD18SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24WD18SA-LC
D38999/24WD18SA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT