D38999/24WD18PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24WD18PD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas 8D 18C 18#20 PIN J/N
Duomenų lapai:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
D38999/24WD18PD specifikacijos
Dalies numeris D38999/24WD18PD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1408 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 1792-29733
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/24WD18PE
D38999/24WD18PE
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
Sandelyje: 1691 pcs
parsisiųsti: D38999/24WD18PE.pdf
RFQ
D38999/24WD18PC
D38999/24WD18PC