D38999/24FD19SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD19SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/24FD19SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD19SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1625 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-19 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SD38999/24FD19SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/24FD19PNL
D38999/24FD19PNL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Sandelyje: 2514 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FD19SAL
D38999/24FD19SAL
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Sandelyje: 2653 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FD19PN-LC
D38999/24FD19PN-LC
D38999/24FD19SB
D38999/24FD19SB
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
parsisiųsti: D38999/24FD19SB.pdf
D38999/24FD19SA-LC
D38999/24FD19SA-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
parsisiųsti: D38999/24FD19SA-LC.pdf
D38999/24FD19SA-LC
D38999/24FD19SA-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS PIN
parsisiųsti: D38999/24FD19PN-LC.pdf
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
D38999/24FD19SA
D38999/24FD19SA
parsisiųsti: D38999/24FD19SA.pdf
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT PINS
D38999/24FD19SA
D38999/24FD19SA
D38999/24FD19SA-LC
D38999/24FD19SA-LC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus