D38999/24FD18PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD18PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/24FD18PA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD18PA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1332 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-18 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai D3899924FD18PA
SD38999/24FD18PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 18 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/24FD18JN
D38999/24FD18JN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1661 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD18JN.pdf
RFQ
D38999/24FD18PA-LC
D38999/24FD18PA-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
Sandelyje: 1692 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD18PA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD18PAL
D38999/24FD18PAL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
parsisiųsti:
D38999/24FD18PALC
D38999/24FD18PALC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 18POS JAM NUT PINS
D38999/24FD18JE-LC
D38999/24FD18JE-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
parsisiųsti: D38999/24FD18JE-LC.pdf
apibūdinimas: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SKT
D38999/24FD18PA
D38999/24FD18PA
apibūdinimas: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/PINS
parsisiųsti: D38999/24FD18PA.pdf
D38999/24FD18JN-LC
D38999/24FD18JN-LC
parsisiųsti: D38999/24FD18JN-LC.pdf
D38999/24FD18PB
D38999/24FD18PB
apibūdinimas: 8D 18C 18#20 PIN J/N
parsisiųsti:
parsisiųsti: D38999/24FD18PB.pdf
D38999/24FD18PA
D38999/24FD18PA
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus