D38999/24FD15SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD15SA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/24FD15SA specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD15SA Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 2443 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai D3899924FD15SA
SD38999/24FD15SA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FD15PN-LC
D38999/24FD15PN-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Sandelyje: 2407 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Sandelyje: 2034 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD15SA-LC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PN
D38999/24FD15PN
apibūdinimas: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/PINS
parsisiųsti: D38999/24FD15PN.pdf
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
parsisiųsti:
D38999/24FD15SA
D38999/24FD15SA
apibūdinimas: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SKT
parsisiųsti: D38999/24FD15SA.pdf
D38999/24FD15SA-LC
D38999/24FD15SA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
D38999/24FD15SA
D38999/24FD15SA
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP