D38999/24FD15PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/24FD15PD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III JAM NUT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
D38999/24FD15PD specifikacijos
Dalies numeris D38999/24FD15PD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2000 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/24FD15PD
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva Silver Kabelių atidarymas -
Backshell medžiaga, dengimas - Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/24FD15PC
D38999/24FD15PC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4392 pcs
parsisiųsti: D38999/24FD15PC.pdf
RFQ
D38999/24FD15PD-LC
D38999/24FD15PD-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT