D38999/20WH32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20WH32PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/20WH32PC specifikacijos
Dalies numeris D38999/20WH32PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1588 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Orientacija C
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Panel Mount Montavimo funkcija Flange
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Thermoplastic Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Dabartinis įvertinimas 7.5A