D38999/20WD15PD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20WD15PD
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/20WD15PD specifikacijos
Dalies numeris D38999/20WD15PD Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 2151 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL D
"Shell Size" - Įterpti 15-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/20WD15PD
Orientacija D Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20WD15PC-LC
D38999/20WD15PC-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Sandelyje: 2394 pcs
parsisiųsti: D38999/20WD15PC-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15PD
D38999/20WD15PD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4807 pcs
parsisiųsti: D38999/20WD15PD.pdf
RFQ