D38999/20MJ29PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20MJ29PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/20MJ29PC specifikacijos
Dalies numeris D38999/20MJ29PC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas "Lead free / RoHS" neatitinka reikalavimų
Galimas kiekis 1750 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-29 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SD38999/20MJ29PC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 29 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Dabartinis įvertinimas 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/20MJ29PD
D38999/20MJ29PD
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1799 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20MJ29PC
D38999/20MJ29PC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations