D38999/20MH55PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20MH55PA
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
D38999/20MH55PA specifikacijos
Dalies numeris D38999/20MH55PA Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1509 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL H
"Shell Size" - Įterpti 23-55 "Shell" medžiaga Composite
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/20MH55PA
Orientacija A Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/20MH55PB
D38999/20MH55PB
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1949 pcs
parsisiųsti: D38999/20MH55PB.pdf
RFQ
D38999/20MH55PA-LC
D38999/20MH55PA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT