D38999/20FJ46SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FJ46SC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: D38999/20FJ46SC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 852 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 852 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FJ46SC specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FJ46SC Gamintojas Souriau Connection Technology
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 852 pcs Duomenų lapas D38999/20FJ46SC.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL J
"Shell Size" - Įterpti 25-46 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai SD38999/20FJ46SC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 46 (44 + 2 Coax) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 1 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A, 45A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Susiję produktai
D38999/20FJ46SB
D38999/20FJ46SB
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
Sandelyje: 543 pcs
parsisiųsti: D38999/20FJ46SB.pdf
RFQ
D38999/20FJ46SBL
D38999/20FJ46SBL
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Sandelyje: 1881 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/20FJ46SC-LC
D38999/20FJ46SC-LC
Sandelyje: 1346 pcs
parsisiųsti:
D38999/20FJ46SC-LC
D38999/20FJ46SC-LC