D38999/20FG39PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/20FG39PC
Gamintojas / Gamintojas: Souriau Connection Technology
Prekės aprašymas MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/20FG39PC specifikacijos
Dalies numeris D38999/20FG39PC Gamintojas Souriau Connection Technology
Galimas kiekis 1861 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL G
"Shell Size" - Įterpti 21-39 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III
Pakuotė Bulk Kiti vardai 874D38999/20FG39PC
Orientacija C Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 39 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įdėkite medžiagą Thermoplastic
Apsauga nuo įsilaužimo IP67 - Dust Tight, Waterproof funkcijos -
Tvirtinimo tipas Threaded Išsamus aprašymas 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Silver
Kabelių atidarymas - Backshell medžiaga, dengimas -
Programos Aviation, Marine, Military
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/20FG39PC
D38999/20FG39PC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1605 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG39PC.pdf
RFQ
D38999/20FG39PB-LC
D38999/20FG39PB-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Sandelyje: 2057 pcs
parsisiųsti: D38999/20FG39PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20FG39PA-LC
D38999/20FG39PA-LC
Gamintojai: Souriau Connection Technology
parsisiųsti:
D38999/20FG39PC
D38999/20FG39PC
apibūdinimas: MILDTL 38999 III WALL MOUNT
parsisiųsti:
D38999/20FG39PAL
D38999/20FG39PAL
apibūdinimas: CONN HSG RCPT 39POS WALLMNT PINS
D38999/20FG39PC-LC
D38999/20FG39PC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
parsisiųsti: D38999/20FG39PC-LC.pdf
D38999/20FG39PC-LC
D38999/20FG39PC-LC
apibūdinimas: CONN HSG RCPT FLANGE 39POS PIN
D38999/20FG39PC-LC
D38999/20FG39PC-LC
D38999/20FG39PBL
D38999/20FG39PBL
D38999/20FG39PB
D38999/20FG39PB
parsisiųsti: D38999/20FG39PB.pdf
D38999/20FG39PC
D38999/20FG39PC
apibūdinimas: CONN RCPT 39POS WALL MNT W/PINS
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus